სასერტიფიკატო პროგრამა ქცევის გამოყენებითი ანალიზი − ქცევის ანალიტიკოსის მოსამზადებლად
ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის ბავშვის განვითარების ინსტიტუტი ქცევის ანალიზის პრაქტიკოსებისა და ყველა იმ სპეციალისტისთვის, ვისაც ქცევის ანალიზის მიმართულებით სურს ცოდნის გაღრმავება, აცხადებს მიღებას სასერტიფიკატო პროგრამაზე „ქცევის გამოყენებითი ანალიზი − ქცევის ანალიტიკოსი“.
პროგრამა აღიარებულია ქცევის საერთაშორისო ორგანიზაციისა (IBAO) და ასევე საქართველოს ქცევის ანალიტიკოსთა ასოციაციის (GABA) მიერ.
6 მოდულისგან შედგენილი სრული პროგრამის წარმატებით დასრულების შემთხვევაში პროგრამის მონაწილე მიიღებს ქცევის საერთაშორისო ორგანიზაციის მიერ განსაზღვრული ქცევის ანალიტიკოსის საფეხურის შესაბამის თეორიულ ცოდნას.
ტრენინგი ჩატარდება ონლაინ.
სწავლის დაწყების თარიღი: 2025 წლის მაისი
ერთი მოდულის საშუალო ხანგრძლივობა: 10 კვირა (45 საათი); სწავლის საფასური თითოეულ მოდულზე 650 ლარია.
რეგისტრაციისთვის გადადით ბმულზე https://forms.gle/riJBJtPc72ZUwLWq9
რეგისტრირებულ მონაწილეებს შერჩევის ეტაპზე ჩაუტარდებათ ტესტირება ინგლისურ ენაში, ტესტირების გარეშე კურსზე მოხვდებიან ის მონაწილეები, რომლებიც წარმოადგენენ ინგლისური ენის ცოდნის (მინიმუმ B2 დონის) დამადასტურებელ სერტიფიკატს.
დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით: 577 389 435
რეგისტრაციის ბოლო ვადაა 2025 წლის 25 აპრილი.